Rzęsy

Przedłużanie rzęs 2:1 – luksusowe spojrzenie dla każdego

Olśniewające rzęsy tuż po przebudzeniu?

62

Dzięki nowoczesnej metodzie przedłużania rzęs 2:1 stało to się możliwe. Metoda 2:1 sprawi, że subtelnie, ale niezwykle efektownie podkreślisz oprawę swoich oczu.

Wśród czynników, dla których kobiety decydują się na przedłużenie rzęs metodą 2:1 znajdują się:

 • efektowne podkręcenie rzęs w każdych warunkach
 • długo utrzymujący się naturalny efekt oraz wygoda użytkowania
 • elegancki zabieg, na który decydują się gwiazdy
 • bezpieczna i komfortowa aplikacja rzęs
 • niespotykany przy innych zabiegach przedłużania efekt maksymalnie zagęszczonych rzęs

Sposób aplikacji rzęs metodą 2:1

Metoda 2:1 wymaga dużego doświadczenia kosmetyczki. Szczególnie ważny jest odpowiedni wybór włosia, które nie obciąży zbytnio naturalnej rzęsy. Ten luksusowy zabieg wykonywany jest poprzez aplikację do naturalnej rzęsy dwóch jej odpowiedników wykonanych z sierści norki syberyjskiej. Podczas aplikacji używany jest specjalny klej. Wybór tak unikatowego materiału jakim jest włosie norki, pozwala osiągnąć efekt oszałamiającego i niezwykle zmysłowego wachlarza rzęs.
63
Wykonując zabieg przedłużania dbamy o zachowanie wszelkich środków higieny i ostrożności, abyś zupełnie beztrosko korzystała z tej wyjątkowej chwili relaksu. Przedłużanie rzęs metodą 2:1 to najbardziej efektowny sposób osiągnięcia głębi spojrzenia oraz oczarowania wzrokiem. Ten wyjątkowy zabieg przeznaczony jest dla kobiet, które cenią naturalny wygląd oraz niespotykany efekt widoczny już od pierwszej chwili. Nawet najlepsze produkty do pielęgnacji rzęs oraz kosmetyki kolorowe nie przyniosą tak olśniewającego rezultatu, jak profesjonalne przedłużanie rzęs metodą 2:1.

Przedłużanie rzęs 2d-8d, Russian Volume

64Przedłużanie rzęs metodami 2d, 3d i 8d to sposób by za pomocą innowacyjnych technik wolumetrycznych osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs. We wszystkich metodach objętościowych przedłużania rzęs, efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs.

Przedłużanie rzęs metodami wolumetrycznymi 2d-8d to nowa formuła polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs do metod objętościowych, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę. Z uwagi na komfort noszenia i pożądany przez klientki efekt rzęs 3d, najkorzystniejsze jest doklejanie wachlarzyka cienkich rzęs 0,03mm.

Zaletą metod wolumetrycznych przedłużania rzęs jest duża możliwość zagęszczenia rzęs, przy minimalnym obciążeniu rzęs naturalnych, jak również zmniejszenie widoczności ubytków pomiędzy uzupełnieniami.

Russian Volume to metoda przedłużania i zagęszczania rzęs inspirowana rosyjskimi technikami objętościowymi, to udoskonalony przez ekspertów sposób, by za pomocą w pełni bezpiecznych technik, móc cieszyć się przedłużonymi rzęsami z efektem 3d.
Przedłużanie rzęs 1:1 – czaruj spojrzeniem

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 sprawia, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Twoje spojrzenie stanie się ponętne i seksowne. Specjalnie dla Ciebie chcemy stworzyć magiczny wachlarz rzęs, dodający uroku i wyrazistości każdej twarzy.

Na czym polega przedłużanie rzęs metodą 1:1?

65Przedłużanie metodą 1:1 polega na precyzyjnej aplikacji do naturalnej rzęsy jej sztucznego odpowiednika. To odpowiedni zabieg dla Pań, które pomimo stosowania najlepszych kosmetyków, wciąż borykają się z problemem rzęs o niewystarczającej długości lub słabym podkręceniu.
Długość zabiegu uzależniona jest od gęstości naturalnych rzęs. Całość przebiega w komfortowej atmosferze, pozwalającej zrelaksować się i zanurzyć się w przyjemnej chwili odpoczynku od codzienności. Szacowany czas zabiegu to około 2 godzin.

Głównymi zaletami, dla których kobiety pokochały metodę przedłużania rzęs metodą 1:1, są:

wygoda – efekt przedłużania utrzymuje się nawet do 5 tygodni, podczas których możesz zrezygnować z malowania rzęs
wyraziste spojrzenie – dzięki przedłużaniu rzęs 1:1 Twoje oko stanie się optycznie powiększone i nabierze kontrastu
przystępna cena

Przedłużanie rzęs przeciwwskazania

Podstawowe przeciwwskazania do wykonania zabiegu przedłużania rzęs

  • Całkowity brak rzęs lub ich minimalna ilość;
  • Łysienie- alopecia;
  • Trwała na rzęsach;
  • Stany zapalne oka i jego okolic;
  • Trichotillomania- nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs;
  • Jaskra;
  • ADHD;
  • Znaczne niedomykanie się powieki.

Cennik rzęs

Metoda 1:1 założenie 160 ZŁ
Uzupełnienie 3tygodnie 65
Metoda 2:1, 2d- 8d założenie 210 ZŁ
Uzupełnienie

2 tyg. 65ZŁ

3 tyg. 75zł

4 tyg. 85zł

Dodatkowo płatki kolagenowe pod oczy 10 ZŁ
Ściągnięcie rzęs 30 ZŁ

Pielęgnacja okolic oczu

Henna brwi 10
Henna rzęs 10 ZŁ
Regulacja brwi/ woskiem 10/15 ZŁ
Henna brwi i rzęs z regulacją 30 ZŁ
Sztuczne rzęsy kępki 50 ZŁ
Sztuczne rzęsy w pasku 40
Początek strony