Oczyszczanie pleców

44Oczyszczanie pleców - ma na celu usunięcie zaskórników oraz zamknięcie gruczołów łojowych. Zabieg oczyszczania to najszybszy sposób na przywrócenie skórze świeżości i czystego wyglądu. Polecam szczególnie dla osób, które mają problemy z zaskórnikami, porami oraz borykają sie z trądzikiem.

Zabieg oczyszczania skóry przyczynia się do usunięcia zrogowaciałego naskórka, bakterii, środków chemicznych, pozostałości makijażu, zaskórników, a przez to ułatwia penetrację składników aktywnych zawartych w preparatach oraz zapobiega pojawianiu się nowych zanieczyszczeń i stanów zapalnych.

Zabieg oczyszczania polega na manualnym usunięciu zawartości zaskórnika. Najpierw przygotowuje się skórę za pomocą maski rozpulchniającej z wapozonem. Następnie kosmetyczka wyciska ręcznie zawartość zaskórników. Sam zabieg wykonywany jest zdezynfekowanymi narzędziami, w rękawiczkach przy zachowaniu maksymalnej sterylności. Po zabiegu należy skórę uspokoić maską np. algową. Warto wprowadzić ampułkę za pomocą ultradzwięków.

EFEKT PO ZABIEGU :

  • po zabiegach uzyskuje się poprawę wyglądu skóry,
  • skóra jest oczyszczona,
  • usunięte zostają martwe komórki, liczne zaskórniki, prosaki,
  • efekty po zabiegu lub serii zabiegów to odblokowanie ujść gruczołów łojowych, -rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu, ograniczenie wydzielania sebum, zmatowienie tłustych partii twarzy, nawilżenie i wygładzenie,
  • podrażnienia skóry i stany zapalne zostają złagodzone,
  • zabiegi te powodują: odnowę skóry, rekonstruują braki, przywracają właściwe pH, przyczyniają się do ścienienia warstwy rogowej naskórka i regulację procesu rogowacenia, poprawiają ukrwienie, poprawiają dotlenienie, utrzymują odpowiednią elastyczność i wilgotność skóry, hamują szybki wzrost liczby bakterii, stabilizują naturalną florę bakteryjną,
  • skóra oraz mięśnie mimiczne zostają zregenerowane.,
  • przyspieszone zostaje mikrokrążenie, wzmocniony metabolizm komórkowy

Oczyszczanie pleców + maska

140 ZŁ

Początek strony