MEZOTERAPIA CIAŁA

ciala

Mezoterapia jest niezastąpiona w walce z cellulitem, jest przede wszystkim pomocna w jego usuwaniu. W wyniku zabiegu następuje wzmożony przepływ krwi, zmniejsza się proces włóknienia tkanki łącznej i dochodzi do redukcji depozytów tkanki tłuszczowej. Rezultatem jest wygładzenie skóry oraz redukcja cellulitu.


Mezoterapia stanowi uzupełnienie dotychczas znanych i stosowanych zabiegów. Koktajle z odpowiednio dobranymi substancjami o działaniu lipolitycznym i stymulującym mikrokrążenie zwiększają metabolizm komorek tłuszczowych (uwalniają nadmiar tłuszczu), co prowadzi do ogólnego ujędrnienia skóry i usunięcia efektu skórki pomarańczowej.


Mezoterapia pomaga modelować sylwetkę, poprawia jędrność brzucha i wysmukla ciało. Zwiększa skórne krążenie krwi i limfy. Mezoterapię w leczeniu cellulitu można stosować jako monoterapię. Jednakże bardzo dobre efekty daje łączenie z innymi zabiegami: fale radiowe, peelingi, lasery.

Częstość zabiegów mezoterapii

 1. FAZA INTENSYWNA - 1 zabieg co 10-14 dni przez okres 1 miesiąca
 2. FAZA PIELĘGNACYJNA - 1 zabieg co miesiąc przez okres 3 miesięcy
 3. ZABIEG PRZYPOMINAJĄCY - raz na pół roku

  ciala1
 • MEZOCELU-pomaga pozbyć się celulitu

Skład: L-karnityna, kofeina, rutyna, krzem, wąkrotka azjatycka, siarczan wanadu, kwas orotowy, glukonian magnezu

Działanie- Mesocelu to roztwór wodny do efektywnego leczenia cellulitu. Specjalnie wyselekcjonowany skład sprawia, że leczenie jest intensywne i skuteczne

 • REMOLDING - obniża poziom cholesterolu, zmniejsza tkankę tłuszczową

Skład: fosfatydyloholina

Działanie
Działa kompleksowo na cały organizm jak i skórę. Obniża obtłuszczenie wątroby przez zmniejszenie poziomu trójglicerydów i cholesterolu we krwi. Zmniejsza ryzyko chorób sercowo-naczyniowych, raka piersi, prostaty i raka okrężnicy. Zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej ciała i poprawia kształt sylwetki. Normalizuje procesy metaboliczne komórek naskórka, pobudza regenerację.

Przebieg zabiegu:
Kosmetolog przed przystąpieniem do procedury zbiera wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Indywidualnie do potrzeb klienta dobiera się substancje aktywne, które zostaną podane (na ogół jest to 1- 3 składników). Zastrzyki wykonywane są strzykawka o cieniutkiej igle. Są one niemal bezbolesne. Jeśli klient ma niski próg wrażliwości na ból stosujemy znieczulenie w postaci kremu EMALA. Może się zdarzyć , że igła trafi w naczynie krwionośne, wówczas powstaje mały siniaczek, który dość szybko znika. Po całym zabiegu stosuje się delikatny masaż, dzięki któremu wstrzykiwane w skórę składniki są równomiernie rozprowadzone. Działają one nawet miesiąc po zakończeniu zabiegów.

Niedogodności mogące wystąpić podczas zabiegu:

  • ból podczas wstrzyknięć (można go wyeliminować poprzez wcześniejsze zastosowanie środka znieczulającego np. kremu EMAL)
  • rumień, delikatny obrzęk (występuje bezpośrednio po zabiegu, jest to reakcja skóry na nakłuwanie)
  • siniaki, krwiaki (ryzyko zmian wzrasta w przypadku stosowania bezpośrednio przed zabiegiem leków wpływających na proces krzepnięcia krwi np. aspiryny).
   W razie tendencji do powstawania krwiaków warto zarezerwować sobie 2-3 dni na doprowadzenie skóry do formy.

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii igłowej:

  • ciąża, okres karmienia piersią
  • ostre bakteryjne, miejscowe choroby skóry
  • miejscowe stany zapalne, gorączkowe, rumieniowe
  • cukrzyca
  • choroba nowotworowa
  • alergie na stosowany preparat
  • przyjmowanie leków np. aspiryna

1 ZABIEG - AMPUŁKA 5 ML 200zł

5 AMPUŁEK -500ZŁ

Początek strony