DERMAROLLER

dermo

Dermaroller to ruchomy wałeczek z igiełkami do zabiegów polegających na wykonaniu nakłuć w naskórku i w skórze właściwej zmuszając ją do samodzielnej regeneracji.

Igiełki penetrują naskórek bez jego usuwania, w wyniku czego jest on jedynie “podziurkowany” i w szybkim tempie goi się. Powstałe otworki powodują lokalne uszkodzenia i krwawienie, co wywołuje rozległą reakcję w skórze właściwej. Rezultatem jest uwalnianie przez skórę czynników wzrostu i nadczynność fibroblastów, które znacznie zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg Roll-cit nadaje sie do każdego typu skóry. Efekty zabiegu są widoczne po okresie 2 m-cy, a głęboka regeneracja skóry trwa do roku. Można go powtarzać w odpowiednich odstępach czasu w zależnosci od typu urzadzenia, oczekiwanych rezultatów oraz intensywności zabiegu.

Efekty po zabiegu.
Zwiększona produkcja kolagenu zaczyna się w pierwszych dniach po zabiegu i trwa przez wiele tygodni. Jednocześnie rozpoczyna się modyfikacja kolagenu, która trwa 6- 12 miesięcy. U niektórych klientów widać znaczną poprawę nawet po upływie 18 miesięcy od wykonanego zabiegu. Klienci, którzy mają systematycznie wykonywane zabiegi jonoforezy lub kontynuują mikronakłuwanie naskórka wersją Dermarollera kosmetycznego widzą lepsze efekty po upływie dłuższego czasu.

dermo1

Jak wygląda skóra po zabiegu?
U niektórych klientów skóra puchnie dość znacznie, a u niektórych w ogóle. Niestety nie możemy używać maści przeciwzapalnych, gdyż to zminimalizowałoby rozwój kolagenu w skórze. Dlatego w tym zabiegu występuje zwiększone opuchnięcie, które jest największe pierwszego dnia i może utrzymywać się do 3-5 dni. Zasinienia mogą się pojawić szczególnie gdy wykonujemy zabieg na dolnych powiekach. Nie należy stosować makijażu przez 2 pierwsze dni po zabiegu, ponieważ mógłby wpenetrować do skóry

Twarz + maska 250 zł
Twarz i szyja + maska 270 zł
Szyja i dekolt + maska 270 zł
Twarz, szyja, dekolt + maska 300 zł
Ciało- 1 ampułka 5ml 150 zł
Owłosiona skóra głowy- 1 ampułka 5 ml 150 zł
Karnet 5 zabiegów + 1 gratis

Początek strony