O nas

Udowodnimy Ci, że piękno tkwi w Tobie !!!

Centrum Kosmetologii Aisha zostało założone w 2008 r. Nieustannie poszerzamy wiedzę i zdobywamy doświadczenia, aby móc skutecznie wydobywać piękno z ludzkiego ciała. Udaje nam się to dzięki zastosowaniu najlepszych receptur kosmetycznych i najnowocześniejszej aparatury kosmetologicznej.

Pragniemy zagwarantować Państwu pełne zadowolenie z naszych usług, przywrócić wiarę we własny urok i wdzięk, przywrócić również wewnętrzną równowagę i wspaniałe samopoczucie.

W Centrum Aisha zajmujemy się kosmetologią, kosmetyką upiększającą, zabiegami na twarz, ciało, stopy. Współpracujemy z najlepszymi dystrybutorami dermokosmetyków Włoch, Hiszpanii, USA. Korzystamy z wielu znanych i skutecznych technologii. Pracujemy na najnowocześniejszej aparaturze: MediLine ICE III służące do fotoodmładzania, fotodepilacji, termoliftingu, karboxyterapii, urządzeniach do makijażu permanentnego, mikrodermabrazji, oxybrazji, kawitacji, mezoterapii, i wielu innych.

Spełniamy Twoje wymagania !!!

Rozwijamy się w dynamicznym tempie !Nieustannie poszerzamy swoją ofertę. Już teraz możecie Państwo sami przekonać się na własnej skórze o skuteczności i geniuszu wszystkich nowoczesnych technologii. Naszym priorytetem jest etyczne, bardzo indywidualne podejście do każdego klienta z wielką troską i starannością. Higiena i czystość, relaksacyjna muzyka w gabinetach z jednym łóżkiem zabiegowym dadzą Państwu poczucie maksimum intymności i swobody.

Sprawdź nas jeszcze dziś !!!

Pomożemy Twojemu ciału!!!

Dobierzemy indywidualny program pielęgnacji twarzy Ponadto doradzimy kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, ciała, dłoni i stóp. Nie wiesz jaki prezent podarować bliskiej osobie? Jesteśmy rozwiązaniem na twój dylemat... Proponujemy zakup bonu podarunkowego dla ... !!!

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Nasze realizacje
do roku 2016

Nasze realizacje
od roku 2016

Marki z którymi współpracujemy

Kontakt

Centrum Kosmetologii Aisha

ul. Lutycka 8 Piła 64-920

Tel: 601 475 820

Email: poczta@aisha.pila.pl

Początek strony